Potrubí

Potrubní systémy

Dodáváme a montujeme potrubní systémy a technologické celky z materiálů a ocelí konstrukčních, nerezových, plastových, měděných atd. Na žádost zajistíme projektovou dokumentaci požadovaného díla. Dodáváme a montujeme též rozvody vody, topení, sanitární techniky a kanalizace v provedení ocel, plasty a měď, vše dle požadavků zákazníka.

Plynová zařízení

Dle oprávnění ITI Praha ev.č. 1716/6/96 - PZ - V. , VI. , VII. k provádění montáží a oprav vyhrazených plynových zařízení v rozsahu:

  • PZ V - zařízení pro zvyšování a snižování tlaku plynů, montáže a opravy regulačních stanic plynů NTL, VTL, VVTL na zemní plyn a svítiplyn.
  • PZ VI - zařízení pro rozvod plynů, montáže a opravy rozvodů NTL, STL na zemní plyn a svítiplyn.
  • PZ VII - zařízení pro spotřebu plynů spalováním, montáže a opravy plynových spotřebičů, kotlů a pecí, bez omezení rozsahu.

Dodáváme a montujeme, jak velké technologické celky, tak domovní přípojky vč. kotlů. Součástí dodávky je výchozí revize, resp. revizní kniha, dle rozsahu díla.

Přípravky HEFA STOP-GAS

Sada přípravků od 1/2" do 2" pro výměnu kulových uzávěrů pod tlakem plynu do přetlaku 0,4 MPa. Největší výhodou je jednoduchá manipulace a vysoká bezpečnost při práci, kterou zvládne jeden pracovník v krátkém čase. Přípravky jsou chráněny patentovým úřadem a registrovány protokoly č. 0146 a 0168 fy. GAS spol. s.r.o. Výrobce dodává přípravky ve dvou sadách v hliníkových kufrech.

  • registrováno pro plynárenství
  • nejbezpečnější výměna kulových uzávěrů pod tlakem plynu
  • malá sada : 1/2" - 3/4" - 1"
  • velká sada : 1 1/4" - 1 1/2" - 2"

Přípravky jsou vyrobeny z nerezové oceli a součástí výbavy v kufrech jsou gola ráčny s potřebnými nástavci. K malé sadě 1/2" - 1", lze zakoupit čistící frézu, s kterou dokážete pod tlakem plynu vyčistit a připravit ocelovou trubku k dokonalému utěsnění (použití při nerovnostech v potrubí, sváry, lem od řezacích koleček atd.) Na výrobky je poskytována záruka po dobu 12 měsíců a je zajištěn kompletní servis vč. prodeje náhradních dílů. Výrobce zajistí bezplatné předvedení přípravků a v případě zakoupení i zaškolení pracovníků.